Zapraszamy na X FPPPiŻ

Mamy przyjemność poinformować, iż Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy, Kujawsko-Pomorska Chorągiew ZHP w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Zarząd Wojewódzki Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Bydgoszczy, organizują 16 maja 2015r. w Mroczy „X Festiwal Polskiej Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej”.

Czytaj więcej: Zapraszamy na X FPPPiŻ

Jasełka u „Wesołych Misiów”

Tegoroczne spotkanie świąteczne przedszkolaków odbyło się 17.12.2014 r. w Wiejskim Domu Kultury w Witosławiu. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pani Kamila Łączna Dyrektor MGOKiR w Mroczy, która złożyła dzieciom oraz pozostałym gościom życzenia świąteczne, a także wręczyła dzieciom z grupy Wesołe Misie słodkie upominki.

Czytaj więcej: Jasełka u „Wesołych Misiów”

Koncert kolęd i pastorałek

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza, ks. dziekan Wojciech Cierniak – proboszcz parafii pod wezwaniem św. Mikołaja w Mroczy wspólnie z Miejsko-Gminny Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mroczy zapraszają na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się 6 stycznia o godzinie 16:00 w kościele pw. św. Mikołaja w Mroczy.

Czytaj więcej: Koncert kolęd i pastorałek